درباره گاز کام (GASCOM)

صفحه اصلیدرباره گاز کام (GASCOM)

معرفی برند گاز کام (GASCOM)

درباره گاز کام (GASCOM)

گاز کام – GASCOM” نام برند تجاری دپارتمان گاز و تجهیزات کنترل گاز شرکت مهندسی پترونیک صنعت است که وظیفه اصلی آن تامین تجهیزات و اجرای سیستم های مرکزی کنترل و توزیع گاز (Central Gas Supply Systems) بویژه گازهای خالص و در آزمایشگاه ها می باشد. لازم به ذکر است، تامین تجهیزات اصلی این سیستم ها مشتمل بر انواع رگلاتور، پانل رگولاتور ، رگلاتورهای نقطه مصرف (تجهیزات کنترل فشار گاز)، کابینت های ایمنی ضد آتش نگهداری کپسول و سیلندرهای گاز (Cylinder safety storage cabinets)، دستگاه های مانیتورینگ و آشکارسازی گاز (Gas detection systems) از بهترین برندهای حال حاضر اروپا (بویژه آلمان) توسط این شرکت صورت می گیرد. همچنین تامین گازهای خالص و تخصصی (High purity & specialty gases) مربوط به این دسته از پروژه ها نیز در دستور کار شرکت می باشد.
مالکیت و نیز کلیه حقوق این برند تجاری (گاز کام / GASCOM) متعلق به این شرکت می باشد.

معرفی شرکت مهندسی پترونيک صنعت

درباره گاز کام (GASCOM)

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) درمرداد ماه سال 1384 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است. حوزه اصلی فعالیت این شرکت تجهیز آزمایشگاه و اجرای سیستم های جامع و پیشرفته آزمایشگاهی در اکثر حوزه های صنعتی مشتمل بر آزمایشگاه های صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، فولاد، سیمان، صنایع داروئی، مواد غذایی و همچنین آزمایشگاه های دانشگاهی و تحقیقاتی است. این شرکت فعالیت های اجرائی خود را به دو دپارتمان مستقل تولید فرنیچر و هودهای آزمایشگاهی و دپارتمان گاز و تجهیزات کنترل گاز تقسیم نموده که هریک به تنهایی یا بصورت اشتراکی نسبت به تامین و اجرای پروژه ها و قراردادهای منعقده انجام وظیفه می نمایند.
این شرکت با در نظر گرفتن سه مولفه کیفیت، ایمنی و زیبایی در تجهیز آزمایشگاه ها در صدد است با تکیه بر تجارب مدیران، نیروهای متخصص دلسوز و نیز بهره گیری از توان اجرایی و امکانات تولیدی خود “ارائه راهکارهای برتر آزمایشگاهی” که شعار اصلی این شرکت است را به منصه ظهور رسانده و آنرا در مسیر اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی نهادینه سازد.

همکاران خارجی

مشتریان ما

سال تجربه

پروژه های موفق

ارزش ها و اهداف

شرکت مهندسی پترونیک صنعت ارزش ها و اهداف ذیل را برای خود تعریف نموده و سرلوحه کاری خود قرار داده است:

– احترام به انسانها، ارزش ها و حقوق آنها
– رعایت اخلاق حرفه ای و پایبندی به تعهدات
– التزام به صداقت کاری
– خلاقیت، ابتکار و نوآوری
– بهسازی و توسعه مستمر فنی و مدیریتی
– احترام به مشتریان و مشتری مداری
– دستیابی به رتبه ممتاز در سطح کشور در زمینه های فعالیت شرکت

معرفی مديران مجموعه